Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Policjant masturbował się w parku w Londynie. Nagranie udostępniono w Internecie

Metropolitan Police wszczęła śledztwo po aresztowaniu w związku z nagraniem, na którym było widać policjanta masturbującego się na ławce w londyńskim parku.

Funkcjonariusz został dziś aresztowany po tym, jak przechodzień nagrał i umieścił w Internecie film pokazujący, jak policjant w biały dzień się zadowalał w parku w Croydon w południowym Londynie.


33-sekundowy klip został udostępniony na Twitterze i był obejrzany tysiące razy.

Funkcjonariusz w jednej ręce trzymał telefon komórkowy, a drugą rękę trzymał w spodniach.

Na nagraniu, którego nie zdecydowaliśmy się opublikować, było widać, że to, co robił, sprawiało mu dużą przyjemność.

Osoba, która nagrała film, skonfrontowała się później z policjantem i zdołała sfotografować numer jego odznaki, co pomogło śledczym w ustaleniu jego tożsamości.


W udostępnionym klipie było też widać policjanta w wieku od 40 do 50 lat, który bez słowa opuszczał park.

Dziś policja poinformowała, że ​​aresztowano mężczyznę i jest on przesłuchiwany przez detektywów.

Rzecznik policji powiedział: „W czwartek, 31 marca, mężczyzna został aresztowany pod zarzutem obrażania moralności publicznej. Przebywa on w areszcie”.

Zobacz też:


„Aresztowany mężczyzna jest funkcjonariuszem Police Community Support Officer służącym w komendzie policji do spraw dróg i transportu”

„Aresztowanie następuje po udostępnieniu nagrania wideo, które krążyło w Internecie i które zwróciło uwagę policji. Trwa dochodzenia w tej sprawie” - dodał.

Komandor Kyle Gordon, który jest odpowiedzialny za dowództwo w komendzie policji ds. dróg i transportu, powiedział: „Wiem, że wszyscy będą absolutnie zszokowani tym filmem”.


„Jestem absolutnie przerażony i zasmucony takimi incydentami jak wszyscy porządni oficerowie i personel. Jest to sprzeczne ze wszystkim, za czym się opowiadamy”.

„Chciałbym zapewnić, że pracujemy tak szybko, jak to możliwe, aby ustalić wszystkie okoliczności tego, co się wydarzyło”.

„Gdy tylko dowiedzieliśmy się o nagraniu tuż przed północą, natychmiast zareagowaliśmy. Funkcjonariusze pracowali przez całą noc, a podejrzany policjant został aresztowany we wczesnych godzinach porannych i przewieziony do aresztu”.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Od dziś wzrosła krajowa płaca minimalna w Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Dwóch mężczyzn postrzelonych w Birmingham. Trwa obława policyjna na sprawców