Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kobieta z Liverpoolu wzbogaciła się o 100 000 euro podczas lotu liniami Ryanair

Pasażerka tanich linii lotniczych Ryanair wzbogaciła się o 83 000 funtów podczas lotu z Liverpoolu do Portugalii.

Kobieta wygrała nagrodę w wysokości 100 000 euro (83 000 funtów) po zakupie zdrapki za 2 euro.


Główną nagrodą loterii, z której linie lotnicze przeznaczają dochód na cele charytatywne, jest milion Euro, ale jeszcze nikt jej nie wygrał.

Każdy pasażer, który ma szczęście, wygrywa prawo do wzięcia udziału w wielkim losowaniu jednej ze 125 kopert, z których tylko jedna zawiera milion Euro, a najniższa nagroda to 50 000 euro.

Laura Mereacre, która pięć lat temu przeprowadziła się z Portugalii do Liverpoolu w Wielkiej Brytanii, kupiła zdrapkę, gdy wraz z rodziną podróżowała na urlop do swojego rodzinnego kraju.

Jak się okazało, los był szczęśliwy i Laura, jej mąż i dwoje dzieci odwiedzili siedzibę Ryanaira, aby zagrać o milion euro.


Szczęśliwa kobieta wyciągnęła kopertę z nagrodą pieniężną w wysokości 100 000 euro i ma mnóstwo planów co zrobić z wygraną.

Laura ​​planuje wydać swoją wygraną na rodzinę, spłacenie kredytu hipotecznego i być może na otwarcie piekarni, o której zawsze marzyła.

Zobacz też:


Kobieta podczas odbioru nagrody powiedziała: „To było niesamowite doświadczenie, jestem zachwycona, że ​​mogę tu być. Słowa nie są w stanie opisać, jak jestem szczęśliwa z tej niesamowitej okazji”.

„Kiedy kupiłam tę zdrapkę podczas lotu Ryanairem do Portugalii, nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę szczęśliwym zwycięzcą 100 000 euro. Nie mogę się doczekać świętowania mojej wygranej z rodziną, która jest tu ze mną dzisiaj i z moimi przyjaciółmi w domu. Spłacę kredyt hipoteczny. Kto wie, może kiedyś otworzę własną piekarnię – to moja ogromna pasja” - dodała.

-