Wiadomości
Cztery osoby zamordowane w południowo-wschodnim Londynie
Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem morderstwa po tym, jak we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek (25 kwietnia) w jednym z domów w dzielnicy Southwark w Londynie cztery osoby zostały zadźgane nożem.
Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem morderstwa po tym, jak we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek (25 kwietnia) w jednym z domów w dzielnicy Southwark w Londynie cztery osoby zostały zadźgane nożem.
Policja została wezwana w poniedziałek około godziny 1.40 rano po otrzymaniu zgłoszenia o kłótni w domu przy Delaford Road.
Funkcjonariusze wdarli się do środka, gdzie znaleźli cztery osoby, które doznały ran kłutych.
Pomimo wysiłków służb ratunkowych wszystkie cztery osoby – trzy kobiety i mężczyzna – zostały uznane za zmarłe na miejscu zdarzenia.
Jedna kobieta i mężczyzna byli po sześćdziesiątce. Dwie pozostałe kobiety miały odpowiednio trzydzieści i czterdzieści lat.
Mężczyzna w wieku około dwudziestu kilku lat został aresztowany pod zarzutem morderstwa i przewieziony na komisariat policji w południowym Londynie, gdzie pozostaje w areszcie.
Funkcjonariusze w tej chwili nie szukają nikogo innego.
Policja uważa, że podejrzany i ofiary byli sobie znani.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…
