Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Odzyskał portfel 7 lat po zgubieniu. Nic nie zginęło

Mężczyzna, który siedem lat temu zgubił portfel pełen gotówki, w końcu go odzyskał – łącznie z plikiem banknotów - podało Metro.

45-leti Andy Evans, zgubił portfel zawierający prawo jazdy, karty bankowe i 134 funty w gotówce, gdy wracał taksówką w czerwcu 2015 roku.


Mężczyzna jechał czarną taksówką w północnym Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Nie miał pojęcia, do której firmy należała, więc nie miał możliwości skontaktowania się z kierowcą.

Wkrótce po wyjściu z taksówki, kiedy zdał sobie sprawę, że portfela nie ma w kieszeni jego dżinsów, założył, że zniknął na zawsze.

Jednak siedem lat później otrzymał przesyłkę poleconą, zawierającą jego portfel dokładnie w takim stanie, w jakim go zgubił wiele lat temu.

Brązowy portfel Henri Lloyd był zupełnie nienaruszony i miał w środku całą gotówkę z banknotami złożonymi tak, jak Andy je włożył.


Niestety niektóre banknoty i monety nie są już w obiegu i mężczyzna będzie się musiał udać do banku, aby je wymienić. Karty bankowe też już dawno straciły ważność.

Paczka miała na kopercie adres email, na który Andy napisał, dziękując za zwrot portfela.

Zobacz też:


Jak się okazało, portfel został znaleziony w starej taksówce, był zaklinowany pod siedzeniem i dopiero teraz ktoś go znalazł.

Andy dostał wiadomość podpisaną „Manchester Taxi Driver”, która mówiła: „7 lat…..Wow. Portfel został znaleziony w starej taksówce i wyglądał na nietknięty. Mam nadzieję, że wszystkie rzeczy tam są. Udaj się do banku, aby wymienić pieniądze i cieszyć się nimi. Wszystkiego najlepszego”.

-