Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Nie przyjmujcie Ukrainek. W ciągu 2 tygodni zrujnowała moje życie — ostrzega Brytyjka

Sofiia Karkadym
Matka dwójki dzieci, której partner rzucił ją dla kobiety z Ukrainy, ostrzegła rodziny, które zdecydują się na pomoc uchodźcom.

28-letnia Lorna Garnett nie była do końca przekonana czy chce wpuścić nieznajomą kobietę do swojego domu w Bradford w hrabstwie West Yorkshire w Wielkiej Brytanii.

Jednak jej ukochany 29-letni Anthony był nieugięty i stwierdził, że należy pomóc ludziom uciekającym przed wojną, dlatego dołączył do programu Domy dla Ukrainy.


Rodzina przyjęła 22-letnią Sofiię Karkadym ze Lwowa, która uciekła przed rosyjską agresją.

Jak opowiedziała kobieta portalowi Metro, była zszokowana, gdy zobaczyła, że Ukrainka od samego wprowadzenia się do ich domu ubiera głębokie dekolty i flirtuje z jej mężem.

„Od samego początku skupiła się na Anthonym, zdecydowała, że​​go pragnie i wzięła go” – powiedziała rozpaczona kobieta The Sun.

„Nie obchodziło jej, jakie zniszczenia, pozostawia po sobie. Wszystko, co miałam, straciłam w ciągu dwóch tygodni” -powiedziała.

Jak twierdzi Lorny, Sofiia nie malowała się, nie dbała o włosy i o swój wygląd w ciągu dnia, gdy jej partner był w pracy.

Jednak, gdy wybiła godzina 17:00 i Anthony wracał do domu, była już umalowana i pięknie uczesana i schodziła na dół w sukienkach z głębokim dekoltem.


„Na początku powiedziałam sobie, że jestem głupio zazdrosna. Ale niestety z czasem okazało się, że miałam rację – powiedziała zrozpaczona Brytyjka.

Sofiia, która pracowała w branży IT na Ukrainie przyleciała do Manchesteru 4 maja i zamieszkała z parą, która była ze sobą od ośmiu lat i mieszkała z dwoma córkami.

Anthony, który pracuje w placówce NHS, znał język słowacki, który jest podobny do ukraińskiego, co sprawiło, że jego partnerka nie miała pojęcia, o czym rozmawiają.

Jak powiedziała kobieta, zaczęła się czuć jak trzecie kołu u wozu.

Zobacz też:


Jej partner coraz częściej spędzał czas i przesiadywał w nocy z atrakcyjną Ukrainką, rzekomo oglądając telewizję, podczas gdy Lorna musiała iść spać, aby rano wstać do pracy.

Jak twierdzi Brytyjka, sąsiadka ostrzegła ją po tym, jak zauważyła jej partnera w niednoznaczje sytuacji w ogrodzie.


Lorna zażądała, aby Ukrainka się wyprowadziła, jednak je partner stwierdził, że wyprowadzi się razem z nią.

Zaledwie 10 dni po przyjęciu kobiety z Ukrainy partner Lorny spakował walizki i wyprowadził się do domu swoich rodziców.

Lorna powiedziała, że przyjęcie uchodźcy było bardzo ​​poważną decyzją, a sytuacja na Ukrainie ją przerażała i pomoc uznała za słuszną.

„Tak Sofiia odpłaciła mi się za to, że dałam jej dom” – powiedziała kobieta ostrzegając innych mieszkańców Wielkiej Brytanii.

-
 
Global Centre


Czytaj poprzedni artykuł:
Dziecko otrute w szpitalu w Birmingham. Pielęgniarka aresztowana w związku z jego śmiercią
 Czytaj następny artykuł:
Ryanair, TUI, BA, easyJet: Proste sposoby na tańsze podróżowanie