Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Fish and Chips za 45 pensów? Niewiarygodna promocja, która trwa tylko jutro

W czasie szybkiego wzrostu cen i wysokimi kosztami życia i jedzenia nowy bar Fish and Chips w Wielkiej Brytanii postanowił zaoferować rybę z frytkami, za pieniądze, które nie obciążą portfelów klientów.

Najwyższa inflacja od 40 lat oraz problemy z dostawami oleju spowodowały, że wiele brytyjskich fast foodów podniosło ceny lub zamknęło swoje lokale.


W Birmingham jednak otwiera się całkiem nowy Fish and Chips i w dniu otwarcia przyciąga klientów niewiarygodną promocją.

Mowa o sieci pochodzącej z Yorkshire — Mother Hubbard's — która otwiera w sobotę (25 czerwca) bar z rybą i frytkami przy 732-734 Kingsbury Road w Erdington.

W dniu otwarcia ma bardzo specjalną ofertę. Pierwszych 1000 klientów przekraczających drzwi lokalu może kupić rybę i frytki po okazyjnej cenie, która wynosi jedynie 45 pensów.

Cena wynosi dokładnie tyle ile Fish and chips kosztował 50 lat temu, kiedy Mother Hubbard's otworzyło swój pierwszy lokal w Ingleby Road, Bradford w 1972 roku.

Od tego czasu każdy nowy bar Mother Hubbard's oferuje rybę z frytkami za 45 pensów w dniu otwarcia.


Nowy Mother Hubbard's zostanie otwarty o godzinie 11:00, a szefowie spodziewają się, że 1000 zestawów zostanie sprzedanych w ciągu kilku godzin.

Kierownik, Chris Thornton, powiedział Birmingham Live: „Oferta 45 pensów obniża cenę do poziomu ryby z frytkami w 1972 roku i będzie dostępna dla pierwszych 1000 klientów”.

„Spodziewamy się, że podobnie jak w innych sklepach, w których to zrobiliśmy, klienci będą stać w kolejkach do popołudnia” - dodał.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Ryanair, Jet2, TUI, BA: Brytyjskie lotniska znów sparaliżowane, a będzie gorzej
 Czytaj następny artykuł:
Dotacja 650 GBP trafi do 792 000 rodzin z regionu Birmingham