Wiadomości
13-latek aresztowany pod zarzutem napaści seksualnych na dziewczynę i dwie kobiety w parku
Nastoletni chłopiec został aresztowany po tym, jak w ciągu dwóch dni doszło do trzech napaści seksualnych na dziewczynę i dwie kobiety w parku.
Nastoletni
chłopiec został aresztowany po tym, jak w ciągu dwóch dni doszło do
trzech napaści seksualnych na dziewczynę i dwie kobiety w parku.
Thames Valley Police poinformowała, że aresztowała 13-latka, który pozostaje w areszcie.
Nastolatek, którego nazwiska nie podano, pochodzi z Bracknell w Berkshire.
Policja dodała, że jego aresztowanie jest związane z trzema napaściami seksualnymi, które miały miejsce w zeszłym tygodniu w South Hill Park w Bracknell.
Rzecznik powiedział: „Po dochodzeniu Thames Valley Police aresztowano chłopca pod zarzutem napaści na tle seksualnym”.
Zobacz też:
„13-latek z Bracknell przebywa w areszcie policyjnym”.
„Jego aresztowanie ma związek z napaściami seksualnymi, które miały miejsce w South Hill Park w Bracknell, w dniach 5 lipca i 6 lipca, w których nastolatka i dwie kobiety w wieku 20 lat zostały zaatakowane w trzech oddzielnych incydentach”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Czytaj poprzedni artykuł: Kolejne morderstwo w Birmingham, nie żyje 16-latek. Aresztowano 12-latka | Czytaj następny artykuł: Najgorsze lotnisko w UK pod względem ilości odwołanych lotów |
Gorące Tematy
Duży bank w Wielkiej Brytanii wydaje pilne ostrzeżenie. Klienci zagrożen…
Mało znany benefit w Wielkiej Brytanii. Niektórzy mogą otrzymać nawet 10…
Bursztynowy alert w Wielkiej Brytanii. Nadciąga fala upałów z temperatur…
Wielka Brytania: 7 milionów osób zapłaci wyższy podatek dochodowy. Rekor…
Rachunki za prąd i gaz w Wielkiej Brytanii spadną o 129 funtów rocznie. …
Najpiękniejsze nadmorskie miasteczka i wioski w północno-zachodniej Angl…
Najlepszy dzień na zakupy w Aldi, Lidl, B&M i innych supermarketach – ki…