Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Szokujące wideo: Mężczyzna latający dronem w UK zaatakowany przez mieszkańca z bronią

W Internecie udostępniono szokujące nagranie video przedstawiające moment, w którym pilot drona został wręcz zaatakowany przez mężczyznę wymachującego bronią.

Do konfrontacji doszło w Cirencester w Gloucestershire w poniedziałek rano podczas próby sfotografowania nieruchomości dla agencji nieruchomości.


Na filmie widać rozzłoszczonego mieszkańca maszerującego przez drogę w kierunku pilota, który jest w pełni licencjonowany i zarejestrowany.

Mieszkaniec wymachiwał pistoletem, grożąc mężczyźnie z dronem.

Gdy pilot wyjaśnia, że ​​używał drona do sfilmowania niepowiązanej nieruchomości, można usłyszeć, jak szalony mieszkaniec mówi, że „strzelał do niego”.

Na stwierdzenie pilota, że to jest „nielegalne”, odpowiada: „Cóż, nie pie...ol tego i nie lataj nad moim domem. Byłeś tuż nad naszym ogrodem. Jeśli zrobisz to jeszcze raz, znowu do niego strzelę”.


Następnie pilot mówi właścicielowi domu: „Nie celuj we mnie bronią”, co skłania go do odpowiedzi: „Nie celuj we mnie pieprzonym dronem”.

Następnie można go zobaczyć, jak szturcha pilota bronią, zanim zaczną się szamotać i klip się zakończy.

Rezydent później uciekł z miejsca zdarzenia swoim samochodem.

Policja poinformowała, że ​​uzbrojeni funkcjonariusze pojawili się na miejscu zarżenia później tego ranka.


71-letni mężczyzna z Cirencester został aresztowany pod zarzutem posiadania broni palnej z zamiarem nastraszenia.

Testy broni jednak wykazały, że jest to pistolet pneumatyczny. Podejrzany został zwolniony na czas prowadzenia śledztwa.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna aresztowany w związku ze śmiercią 9-letniej Olivii Pratt-Korbel
 Czytaj następny artykuł:
80 000 żołnierzy Putina „zabitych, rannych, schwytanych, zaginionych lub zdezerterowało” podczas wojny na Ukrainie – twierdzi UK