Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Brytyjczycy oszczędzają tysiące funtów dzięki sprytnej sztuczce

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii ciągle rosną, a rosnące koszty żywności, benzyny i innych niezbędnych produktów oznaczają, że wiele gospodarstw domowych ma coraz większe problemy finansowe.

Klienci znacznie ograniczyli ilość wydawanych pieniędzy i szukają zniżek i oszczędności praktycznie wszędzie.


Z pomocą przychodzą strony oferujące zwrot gotówki za zakupy robione za pośrednictwem Internetu.

Cashback to jeden z prostszych sposobów na łatwe oszczędzanie i zarabianie pieniędzy podczas zakupów online i podczas zmian dostawców podstawowych rachunków takich jak telefon Internet czy dostawcy energii.

Jest to też genialny sposób na uzyskanie zwrotu części pieniędzy wydanych na ubezpieczenie domu lub samochodu...

Najlepszym określeniem jest to dodatek finansowy, który otrzymasz za wszystkie zakupy, które robisz online.

Największa i sprawdzona strona oferująca gotówkę w Wielkiej Brytanii to Top Cashback. Inną również dobrze działającą stroną jest Quidco. Najlepiej założyć konto na obu, aby mieć większy wybór sklepów i ofert.

Linki do rejestracji w obu serwisach:

Czy to faktycznie działa?

Tak, setki tysięcy osób uzyskało przelewy na swoje konta bankowe. Założenie konta w Top Cashback nic nie kosztuje, a dodatkowo rejestrując się do 12 września 2022 roku, poprzez link na naszej stronie otrzymasz dodatkowe 10 GBP, gdy zarobisz 10 GBP cashbacku.

Strony z cashbackiem mają podpisane umowy ze sklepami, dzięki czemu otrzymują prowizję, jeśli zrobisz zakupy poprzez wejście do sklepu internetowego, klikając link umieszczony w ich witrynie.

Aby zyskać więcej chętnych i klientów postanowiły przekazać część tej prowizji dla kupujących. Dzięki temu one zarabiają, a Ty oszczędzasz pieniądze, robiąc zakupy, które i tak byś zrobił.

Można otrzymać zwrot gotówki za wszystko, od codziennych zakupów po ubezpieczenie samochodu i rachunki za telefon i Internet.

Lynn Beattie, która korzysta z Top Cashback i Quidco, powiedziała The Sun, że otrzymuje cashback za wszystkie zakupy i usługi, a także za wakacje i umowy na telefon komórkowy.

„Możesz regularnie oszczędzać, otrzymując zwrot gotówki na odnawiane co roku rachunki”.

„Jeśli chcesz kupić nową parę butów Nike. Wyszukujesz Nike na stronie cashbacku, która wyświetli wszystkie aktualne oferty”.

„Dzięki tym stronom można oszczędzić dosłownie na wszystkim, również robiąc zakupy spożywcze online” - dodała.

Lee Chambers, który również korzysta ze stron oferujących zwrot pieniędzy, od ponad dekady wykorzystuje swoje zyski, aby świętować Boże Narodzenie „za darmo”.

36-latek powiedział The Sun, że w ciągu 10 lat oszczędził w taki sposób około 20 000 funtów.

Jak korzystać ze stron cashback?

Strony z cashbackiem zwracają Ci pieniądze, jeśli robisz zakupy za ich pośrednictwem.

Zarejestruj się i rób zakupy poprzez kliknięcie linku sklepu ze strony Top Cashback i w ten sposób na swoim koncie będą gromadzone środki finansowe.

Jeśli używasz Top Cashback możesz też zainstalować aplikacje do przeglądarki Chrome, która będzie Cię powiadamiała, że dany sklep oferuje cashback.

To, ile otrzymasz cashbacku, jest zależne od oferty każdego sklepu lub usługi oraz od tego, ile wydasz.

Pamiętaj, aby najpierw przeczytać szczegóły, aby wiedzieć, kiedy możesz spodziewać się zwrotu gotówki, a także poznać wszelkie inne wymagania.

Po zdobyciu cashbacku możesz go wypłacić swoje konto bankowe, ale zazwyczaj trzeba trochę poczekać, aby to zrobić.

Zarobione pieniądze możesz też zamienić na kupony do supermarketów, dzięki czczemu możesz oszczędzić więcej. Przykładowo zamieniając 25 GBP na kupon Asdy, otrzymasz 26 GBP.

Poniżej podajemy linki do rejestracji w najbardziej popularnych serwisach oferujących cashback:

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Ochrona dla mężczyzn aresztowanych po zabójstwie 9-latki w UK
 Czytaj następny artykuł:
Tysiące pubów w UK zostanie zamkniętych w związku z rosnącymi kosztami utrzymania