Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tesco pozwoli klientom wyjść ze sklepu bez płacenia za zakupy przy kasie

Już wkrótce klienci Tesco w wielkiej Brytanii będą mogli zrobić zakupy i wyjść ze sklepu, nie płacąc za nie przy kasie.

Gigant supermarketów otwiera nowy rodzaj sklepu, który zaoferuje kupującym trzy różne sposoby płacenia.


Mogą zapłacić za swoje zakupy gotówką lub kartą w sklepie przy kasie, lub płatność zostanie pobrana pomocą aplikacji po wyjściu ze sklepu.

Nowe sklepy działają pod nazwą GetGo. Chociaż możesz wyjść bez płacenia, środki zostaną automatycznie pobrane z konta bankowego w późniejszym czasie.

Zobacz też:


Jeden sklep GetGo został już otwarte na Chiswell Street w Islington w Londynie.

Supermarket planuje otworzyć kolejne dwa na Parr's Way w Londynie i w Aston University w Birmingham w nadchodzących miesiącach, donosi The Mirror.

Sklepy GetGo działają na zasadzie, że ​​klienci mogą po prostu wziąć z półki dowolne produkty, które chcą kupić, i wyjść.


Działa poprzez monitorowanie ruchów kupujących i kompletacji produktów za pomocą kamer sufitowych i czujników wagi na półkach.

Możesz po prostu zeskanować swoją aplikację Tesco przy wejściu, zrobić zakupy i pozwolić aplikacji na rozliczanie płatności.

Nowe sklepy Tesco będą również oferować format hybrydowy, który pozwoli klientom płacić w kasie samoobsługowej lub nadzorowanej, jeśli sobie tego życzą.

Kevin Tindall, dyrektor zarządzający Tesco Convenience, powiedział: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą wersję próbną GetGo i zobaczyć, co klienci myślą o naszym nowym modelu hybrydowym, który oferuje im różne opcje bezproblemowych zakupów”.

„Niezależnie od tego, czy klienci wybiorą opcję bez kasy, czy wolą skorzystać z kasy, chcemy, aby zakupy były jak najszybsze i wygodne” - powiedział.


Sklepy będą otwarte od 7:00 do 23:00 i będą oferować ten sam asortyment produktów i z takimi samymi cenami jak w każdym normalnym sklepie Express.

We wszystkich sklepach powstanie sekcja przeznaczona specjalnie dla produktów z ograniczeniami wiekowymi, z osobnym wyjściem, gdzie pracownicy będą przeprowadzać weryfikację wieku.

-
 Czytaj poprzedni artykuł:
HMRC ujawniło, kiedy mieszkańcy UK otrzymają 324 GBP na konto bankowe
 Czytaj następny artykuł:
Wyszedł z więzienia i brutalnie zamordował przypadkową kobietę


Gorące Tematy

Boksy reklamowe