Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

31-letni sąsiad oskarżony o morderstwo 28-letniej matki i jej córek poprzez celowe wzniecenie pożaru

31-letni mężczyzna, oskarżony o celowe wzniecenie pożaru domu w Wielkiej Brytanii, w którym zginęła matka i dwójka jej małych dzieci pojawił się w sądzie.

Jamie Barrow z Fairisle Close w Clifton jest oskarżony o zamordowanie 28-letniej Fatoumatta Hydara i jej dwojga małych dzieci, rocznej Naeemah Drammeh i 3-letniej Fatimah Drammeh.


Barrow, który przemawiał tylko w celu potwierdzenia swojego nazwiska, adresu i daty urodzenia, został wezwany do stawienia się w sądzie koronnym w Nottingham w poniedziałek.

Mężczyzna był przetrzymywany w areszcie w Nottingham Magistrates' Court.

Odraczając sprawę, sędzia okręgowy Leo Pyle powiedział Barrowowi: „Wszystkie trzy zarzuty, z którymi się spotykasz, muszą zostać rozpatrzone w sądzie koronnym, w związku z czym przesyłam wszystkie trzy sprawy do sądu koronnego w Nottingham”.

Rodzina zmarła w wyniku wdychania dymu z powodu pożaru w ich domu w Fairisle Close we wczesnych godzinach niedzielnego poranka.


Pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku około godziny 3:17.

Pożar został ugaszony około godziny 4 nad ranem. Na czas zdarzenia ewakuowano okoliczne budynki.

Naeemah i Fatimah zostały przewiezione do Queen's Medical Center w Nottingham po pożarze, ale nic nie można było zrobić, aby je uratować.


Ich matka, 28-letnia Fatoumatta, w stanie krytycznym trafiła do szpitala, gdzie zmarła dwa dni później.

Dzisiejsze przesłuchanie trwało zaledwie kilka minut, a Barrowowi powiedziano, że nie ma prawa do złożenia wniosku o zwolnienie za kaucją przed sądem, w związku z czym pozostanie w areszcie.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
15000 GBP dotacji dla gospodarstw domowych o średnich dochodach w UK. Na co zostaną przyznane te pieniądze?
 Czytaj następny artykuł:
Alarm w UK. Na ulicy znaleziono ciało pokryte niebezpieczną substancją