Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

5 osób trafiło do szpitala po zderzeniu autobusu z samochodem w Birmingham

Fot: Google Map
Sześć osób zostało rannych po zderzeniu autobusu z samochodem osobowym w Edgbaston.

Do wypadku doszło o godzinie 13:00 na Pershore Road, w pobliżu Pebble Mill.


Kierowca samochodu był w stanie krytycznym i został przewieziony do Queen Elizabeth Hospital.

Rannych zostało dwóch mężczyzn, dziecko i pasażerka autobusu. Szósta pacjentka – ​​pasażerka samochodu – została przebadana na miejscu i nie wymagała leczenia szpitalnego.

Rzeczniczka West Midlands Ambulance Service powiedziała: „Po przybyciu na miejsce załogi odkryły, że kierowca samochodu, mężczyzna, był w stanie krytycznym”.

„Personel karetki natychmiast rozpoczął zaawansowane zabiegi resuscytacyjne, po czym przetransportował go do szpitala Queen Elizabeth Hospital w Birmingham w celu dalszego leczenia”.


„Dwóch pasażerów autobusu płci męskiej zostało opatrzonych przez personel karetki pogotowia ratunkowego z powodu potencjalnie poważnych obrażeń i zabranych do tego samego szpitala w celu dalszego leczenia”.

„Pasażerka autobusu została opatrzona przez lekarzy z powodu obrażeń, które nie zostały uznane za poważne, i została przewieziona do Birmingham Women's Hospital”.

„Dziecko z autobusu zostało przewiezione do szpitala dziecięcego w Birmingham z niewielkimi obrażeniami”.


„Szósta pacjentka, pasażerka samochodu, została przebadana przez personel karetki, ale nie wymagała leczenia szpitalnego”.

West Midlands Police poinformowała: „Jesteśmy obecnie na miejscu kolizji. Około godziny 13:00 zostaliśmy wezwani po zgłoszenia zderzenia autobusu z samochodem na Pershore Road w Edgbaston”.

„Służby ratunkowe są obecnie na miejscu, a droga w pobliżu Edgbaston Cricket Club została zamknięta”.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
12-letnia dziewczynka i 17-letni chłopak zginęli po incydencie na plaży w Bournemouth
 Czytaj następny artykuł:
Pilne ostrzeżenie dla odbiorców energii w UK. Pozostało tylko kilka tygodni na odebranie 400 GBP dodatku