Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Lodowisko i Diabelskie Koło w Birmingham: Daty, czasy otwarcia i bilety na święta 2023

Birmingham to miasto, które lubi świętować Boże Narodzenie. Co roku, w centrum miasta pojawiają się różne atrakcje, które przyciągają tłumy mieszkańców i turystów.

Jednymi z najpopularniejszych są Lodowisko i Diabelskie Koło w Centenary Square, które oferują niezapomniane wrażenia i widoki.


Centenary Square w centrum Birmingham już tętni życiem, ponieważ trwają prace nad przygotowaniem lodowiska do jego wielkiego otwarcia w przyszłym miesiącu.

Jest to największe lodowisko na świeżym powietrzu w mieście, a dla dzieci dostępne są pomocnicze pingwiny do nauki jazdy na łyżwach.

Nie trzeba się martwić o pogodę, ponieważ całe lodowisko będzie pokryte dachem. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy śnieg, nic nie zakłóci twojego świątecznego nastroju.

Oprócz lodowiska powróci również Wielkie Koło, z którego można podziwiać panoramiczne widoki na miasto, szczególnie piękne o zmierzchu.

Ice Skate Birmingham

Lodowisko będzie czynne od 2 listopada 2023 do 7 stycznia 2024, codziennie od 10:00 do 22:00.

Każda sesja łyżwiarska trwa 45 minut i zaleca się przybycie na miejsce 30 minut przed rozpoczęciem sesji.


Bilety kosztują £13 dla dorosłych, £11 dla dzieci poniżej 12 roku życia i £12 dla studentów.

Można również zakupić bilet rodzinny za £42, który uprawnia do wstępu dwóch dorosłych i dwóch dzieci lub jednego dorosłego i trzech dzieci. Pomocnicze pingwiny kosztują £5 każdy.

Ice Lounge i Diabelskie Koło

Big Wheel i Ice Lounge będą również otwarte od 2 listopada do 7 stycznia.

Zobacz też:


Bilety na Big Wheel kosztują £7.

Tymczasem Ice Lounge jest otwarte od 10:00 do 22:00 i jest darmowe dla wszystkich. Będzie również otwarte do 22:00 w Sylwestra.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
DWP wypłaca dodatek 748 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
 Czytaj następny artykuł:
Pełna lista dodatków wypłacanych przed świętami w UK. DWP wypłaci ponad 1000 GBP