Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ciągle pada...

sp_a0015
sp_a0021

Kiedy w Polsce nasi rodacy cieszą się wspaniałą pogodą my zmagamy się z ulewnymi deszczami. W tym roku słońce nas nie rozpieszcza. Jeszcze kilka dni temu byliśmy świadkami burzy z wielkimi piorunami i ulewnym deszczem, tak wczoraj pewnie większość z nas miała problem z dostaniem się do pracy oraz powrotem do domu.
Deszcz, jaki spadł w nocy z czwartku na piątek spowodował podniesienie się poziomu wody w rzekach i kanałach. Wiele z nich wylało się na drogi, ulice, chodniki, woda dostała się również do kilku fabryk oraz domostw. Z samego rana powstał problem z komunikacją, pociągi oraz autobusy miały duże opóźnienie, powstały gigantyczne korki spowodowane kolejnymi objazdami. Można było zobaczyć pozostawione samochody lub autobusy na ulicy zalane wodą. Ludzie maszerujący wiele kilometrów do pracy lub wracających do domów albo tłumy czekające na przystankach autobusowych. Niestety prognoza pogody na najbliższe dni nie zapowiada żadnej poprawy.
Życzę wszystkim wytrwałości lub udanych wakacji w słonecznej Polsce!

Wpisała: Bogunia
Zdjęcia: Ewa 

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Casting do polskiej edycji Big Brother'a w Londynie
 Czytaj następny artykuł:
Nie dla podwójnych podatków" -petycja