Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wyprzedaże biletów lotniczych z okazji Black Friday. Kiedy ruszą promocje w Ryanair, Wizz Air, British Airways i EasyJet

Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, zbliża się wielkimi krokami, a podróżni już teraz poszukują okazji na tanie loty z Wielkiej Brytanii.

W poprzednich latach linie lotnicze takie jak British Airways easyJet i Ryanair oferowały znaczące zniżki, które były dostępne w dniu Black Friday lub nawet wcześniej.


W tym roku spodziewamy się szerokiej gamy ofert, pomimo trwającego kryzysu kosztów życia.

Oto przegląd tego, czego podróżni mogą się spodziewać w tegorocznych wyprzedażach Black Friday:

TUI:

W zeszłym roku ta nagradzana agencja podróży zaoferowała imponujące zniżki na wybrane wakacje, rozpoczynając od środy przed Black Friday.

W tym roku TUI prawdopodobnie ponownie uruchomi swoje oferty kilka dni przed Black Friday, oferując znacznie obniżone ceny biletów do ponad 70 światowych celów podróży.


Virgin Atlantic:

W ostatnich wyprzedażach Black Friday Virgin Atlantic oferował zniżki na pakiety wakacyjne do najpopularniejszych światowych celów podróży, w tym Orlando, Nowy Jork, Los Angeles i Karaiby.

W tym roku można oczekiwać zniżek na bilety do Karaibów, popularnych miast w USA, a także do Indii, Cancun i innych odległych miejsc.

EasyJet:

W zeszłym roku easyJet rozpoczął oferowanie zniżek od poniedziałku, 21 listopada, dodając więcej ofert aż do poniedziałku, 28 listopada.

Linia lotnicza, która już oferuje tanie loty do ponad 50 celów podróży, w tym Hiszpanii, Grecji, Turcji i Portugalii, prawie „zawaliła internet”, oferując ponad 60 000 miejsc za mniej niż 25 GBP.

Mamy nadzieję, że rok 2023 będzie równie kuszący, zwłaszcza jeśli będą mogli uwzględnić w nim również bilety na początek lub szczyt sezonu.

Jet2:

W 2022 roku ta tania linia lotnicza miała wiele różnych ofert, które rozpoczęły się nieco wcześniej, w czwartek, 24 listopada.

Firma oferowała od 5 do 50% zniżki na zakwaterowanie, tanie wakacje i loty, z rabatami dostępnymi do 28 listopada.

W tym roku prawdopodobnie zobaczymy więcej takich samych ofert, również tych w szczycie sezonu, dzięki czemu miłośnicy słońca będą mogli skorzystać z niższych cen wakacji.

British Airways:

W zeszłym roku brytyjski przewoźnik narodowy uruchomił swoją wyprzedaż Black Friday w sam dzień wydarzenia, kusząc podróżnych zniżkami do 300 GBP na wakacje na całym świecie, wycieczki miejskie od 129 GBP od osoby i zaliczki zaczynające się już od 25 GBP.

W tym roku spodziewane są obniżki cen biletów na zwykłe loty krótkodystansowe do Europy, których ceny będą zaczynać się już od 60 funtów, a także okazyjne loty do USA i Kanady za mniej niż 400 funtów w obie strony.

Ryanair:

W 2022 roku ta tania linia lotnicza oferowała promocję „kup jeden bilet, drugi za pół ceny” na wybrane loty europejskie.

W 2021 roku mieli jedną z najlepszych ofert do tej pory, z niesamowitą promocją BOGOF, która pozwalała dwóm pasażerom podróżować za cenę jednego biletu.

Na 2023 rok, choć szczegóły nie zostały jeszcze potwierdzone, istnieje nadzieja na powtórzenie ofert BOGOF, z możliwością rozszerzenia promocji na loty wiosenne i letnie, a nie tylko zimowe.

Wizz Air:

Jako kolejny niskokosztowy przewoźnik, WIZZ Air walczył z konkurencją, oferując różne oferty Black Friday każdego dnia przez tydzień w 2022 roku.

Podróżni mogli skorzystać ze zniżek na ponad 3 miliony miejsc, lecąc do różnych celów podróży, w tym na Teneryfę, do Rzymu i Portugalii.

Węgierski przewoźnik prawdopodobnie zrobi coś bardzo podobnego w tym roku, z 20% zniżką na loty zarezerwowane za pomocą aplikacji WIZZ.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii oferuje dodatek 250 GBP na zimowe rachunki
 Czytaj następny artykuł:
Prawie milion osób w Wielkiej Brytanii otrzyma dziś 300 GBP na pokrycie kosztów życia