Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 200 GBP bezpośrednio na konto bankowe

Gospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii otrzymają bezpłatną pomoc finansową w wysokości 200 funtów, aby poradzić sobie z rosnącymi kosztami życia.

Ta pomoc jest częścią najnowszej rundy Funduszu Wsparcia Gospodarstw Domowych (Household Support Fund) od Birmingham City Council, który jest wydawany dla obywateli znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.


Fundusz Wsparcia Gospodarstw Domowych, zapewniany przez Departament Pracy i Emerytur (DWP), jest stałą kwotą pieniędzy dostępną dla lokalnych władz, która ma wspierać gospodarstwa domowe najbardziej potrzebujące pomocy w zakresie podstawowych potrzeb, takich jak żywność, energia lub niezbędne towary i zaopatrzenie, w tym woda.

Birmingham Voluntary Service Council’s (BVSC) Hardship Grant Community Fund (HGCF), będący częścią szerszego Funduszu Wsparcia Gospodarstw Domowych (HSF) działalności Birmingham City Council (BCC), będzie działał do 31 marca 2024 roku.

BVSC rozdysponuje granty do 200 funtów dla gospodarstw domowych w Birmingham, które obecnie doświadczają trudności finansowych.


Aby kwalifikować się do otrzymania pomocy, musisz być mieszkańcem Birmingham i doświadczać trudności finansowych, szczególnie w zakresie pokrywania kosztów żywności i energii.

Możesz być zobowiązany do dostarczenia dowodu adresu i dowodu na otrzymywanie świadczeń opartych na testach środków (jeśli je otrzymujesz), w przypadku zaproszenia do złożenia wniosku.

Każde gospodarstwo domowe ma prawo do otrzymania jednej płatności grantowej w wysokości 200 funtów w okresie 12-miesięcznym.


Na przykład, jeśli otrzymałeś płatność w wysokości 200 funtów 30 września 2022 roku, nie możesz ponownie ubiegać się o nią do 1 października 2023 roku.

Wszelkie wnioski złożone przed datą uprawnienia zostaną odrzucone, ostrzega lokalna władza.

Aby zabezpieczyć swoje miejsce na liście oczekujących, wypełnij formularz zgłoszeniowy, korzystając z tego linku.


Członek zespołu w Twojej lokalnej okolicy skontaktuje się z Tobą, aby wypełnić pełny wniosek, dodaje Birmingham City Council.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do formularza, możesz zadzwonić pod numer 0121 634 7100, aby kontynuować swoje zapytanie.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w strzelaninie w Londynie
 Czytaj następny artykuł:
Koszt obiadu świątecznego w Wielkiej Brytanii będzie rekordowo wysoki