Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Brytyjczycy oszczędzają tysiące funtów dzięki dwóm stronom internetowym

Wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii oszczędza tysiące funtów dzięki korzystaniu z dwóch stron internetowych oferujących zwrot pieniędzy zwany „cashbackiem”.

Cashback to jeden z najprostszych sposobów na oszczędzanie i zarabianie podczas zakupów online oraz przy zmianie dostawców podstawowych usług.


Działa to w ten sposób, że za każdą transakcję online, którą dokonasz poprzez odwiedzenie wybranego sprzedawcy za pośrednictwem witryny cashback, otrzymasz dodatkową zniżkę.

Największe strony w Wielkiej Brytanii to Top Cashback i Quidco. Najlepiej założyć konto na obu, aby mieć większy wybór sklepów i ofert.

Linki do rejestracji w obu serwisach:

Jak to działa?Strony z cashbackiem otrzymują prowizję, jeśli zrobisz zakupy poprzez wejście do sklepu internetowego poprzez ich stronę i dzielą się z Tobą tą prowizją.

Dzięki temu one zarabiają, a Ty oszczędzasz pieniądze robiąc zakupy, które i tak byś zrobił.


Większość witryn cashback jest bezpłatna i wystarczy zarejestrować się, podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Można otrzymać zwrot gotówki za wszystko, od codziennych zakupów po ubezpieczenie samochodu i rachunki za telefon i Internet.

Lynn Beattie, która korzysta z Top Cashback i Quidco, powiedziała The Sun, że otrzymuje cashback za wszystkie te usługi, a także za wakacje i umowy na telefon komórkowy.


„Możesz regularnie oszczędzać, otrzymując zwrot gotówki na odnawiane co roku rachunki”.

„Jeśli chcesz kupić nową parę butów Nike. Wyszukujesz Nike na stronie cashbacku, która wyświetli wszystkie aktualne oferty”.

Zobacz też:


„Dzięki tym stronom można oszczędzić dosłownie na wszystkim, również robiąc zakupy spożywcze online” - powiedziała.

Lee Chambers korzysta ze stron oferujących zwrot pieniędzy od ponad dekady i wykorzystuje swoje zyski, aby świętować Boże Narodzenie „za darmo”.

36-latek powiedział The Sun, że w ciągu 10 lat oszczędził w taki sposób około 20 000 funtów.

Jak korzystać ze stron oferujących cashback?

Strony z cashbackiem zwracają Ci pieniądze, gdy wydajesz pieniądze online. Quidco i TopCashback to dwie najpopularniejsze witryny.

Często dają nowym użytkownikom specjalne zniżki powitalne oprócz zwykłych ofert.

Zarejestruj się i rób zakupy za ich pośrednictwem i za ich pośrednictwem możesz gromadzić cashback na swoim koncie.


To, ile otrzymasz cashbacku, będzie zależeć od oferty każdego sklepu lub usługi oraz od tego, ile wydasz.

Pamiętaj, aby najpierw przeczytać szczegóły, aby wiedzieć, kiedy możesz spodziewać się zwrotu gotówki, a także poznać wszelkie inne wymagania.

Nie zapomnij też, że musisz dokonać zakupu za pośrednictwem strony cashback, a nie bezpośrednio, w przeciwnym razie możesz przegapić pieniądze.

Po zdobyciu cashbacku możesz go wypłacić swoje konto bankowe, ale zazwyczaj trzeba trochę poczekać, aby to zrobić.
Linki do rejestracji w obu serwisach:


-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Ogromne kolejki na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Pasażerowie stoją przed budynkiem terminala
 Czytaj następny artykuł:
Trzy duże banki w Wielkiej Brytanii obniżają oprocentowanie kredytów hipotecznych