Wiadomości
Coraz więcej bezrobotnej młodzieży
To prawie o jedną piątą więcej, czyli dodatkowe 137 tysięcy osób w porównaniu z trzecim kwartałem ubiegłego roku. Jest to największy wzrost liczby bezrobotnej młodzieży od 2000 roku.
Największą liczbę 16-24 -latków, którzy nie kontynuują nauki i pozostają bez pracy odnotowano w północno-zachodniej Anglii, wzrost o 42.000 w porównaniu z ubiegłym rokiem, co daje łączną sumę 204.000.
W Yorkshire i Humber odnotowano wzrost o 33.000, czyli do 157.000. W West Midlands, liczba wzrosła o 19.000, czyli do 136.000.
W ubiegłym tygodniu zostały opublikowane dane bezrobocia w Wielkiej Brytanii, które ukazały rekordowy wzrost do 2,62 miliona w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
Data utworzenia: piątek, 25 listopada 2011 21:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj następny artykuł: "Byliście głupi". Włamywacz napisał list do ofiar |
Gorące Tematy

Niepokojące prognozy dla Wielkiej Brytanii. Liczby mogą zaskoczyć

UE wprowadza ogromne zmiany w podróżach ze zwierzętami z Wielkiej Brytan…

Wielka Brytania planuje rewolucję w rachunkach za prąd. Rząd ujawnia sze…

Wielka Brytania: samolot EasyJet był „za ciężki”, by wystartować. Pasaże…

Ryanair, easyJet i Jet2 wydają pilne ostrzeżenia dla pasażerów. Wyjaśnio…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów