Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polska Amatorska Liga Piłki Nożnej "6 A-SIDE" w Birmingham

polska-amatorska-liga-pilki
W najbliższą sobotę 12 kwietnia o godzinie 12.00 w Klubie Polskim „Millenium House", przy Bordesley Street, Digbeth w Birmingham odbędzie się spotkanie organizacyjne Polskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „6 -A-SIDE" w Birmingham.

         Organizatorzy Ligi zapraszają wszystkich zainteresowanych, kapitanów lub osoby reprezentujące drużyny w celu omówienia celów i założeń ligi, systemu rozgrywek, regulaminu oraz przepisów. Na miejscu będą przygotowane formularze zgłoszeniowe na których przedstawiciele będą mogli wpisać nazwy drużyn oraz składy oraz daty urodzenia zawodników.

Liga ma na celu rozpowszechnianie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród Plaków zamieszkujących Birmingham i inne miasta West Midlands.

Wzorem dla PALNP w Birmingham jest Polska Liga w Londynie, w której gra obecnie 48 drużyn, a z którą to Ligą organizatorzy nawiązali ścisłą współpracę (m.in. turnieje).

Założyciele Ligi maja nadzieję, że i w naszym regionie znajdzie się kilkanaście drużyn chętnych do rywalizacji o tytuł mistrzowski oraz o atrakcyjne nagrody.

         Do rozgrywek powinny zgłaszać się drużyny składające się z 10-ciu zawodników (5+bramkarz, oraz 4 rezerwowych).

Mecze odbywać się będą od połowy maja, co niedziele na boiskach sportowych znajdujących się w Aston Park, w pobliżu stadionu Aston Villi.

Wszelkich informacji udzielają: przez cały dzień Jarek 07824829372

oraz Krzysztof 07793009303

można również kontaktować się pisząc na e-mail: zarzadliga6-aside@wp.pl

 

Zapraszamy

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Liga Amatorskiej Piłki Nożnej "6 -a-side"
 Czytaj następny artykuł:
Wybory do samorządów lokalnych