Wiadomości
Jaguar Land Rover otwiera nowy magazyn?
Jaguar Land Rover będzie rozszerzać swoją działalność w West Midlands – firma chce otworzyć nowy magazyn o wielkości 470 tys. m kw. w Prologis Midpoint Park w Minworth.Informację o wyborze przez Jaguar Land Rover parku w Minworth na kolejną lokalizację dla swojej floty opublikowało na swojej stronie internetowej SHD Logistic. Kontrakt na wynajem jest podobno bliski sfinalizowania.
Jak niedawno donosił The Post, podjęte poszukiwania nowego placu mają związek z planami zwiększenia produkcji aut JRL w Castle Bromwich i Solihull.
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 21 października 2013 09:12
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Połowa dzieci styka się z cyber-przemocą | Czytaj następny artykuł: Co drugie dziecko widziało rodziców pijanych |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. Z…

Paraliż podróży w Wielkiej Brytanii. Wszystkie pociągi Eurostar odwołane…

Wielka Brytania przygotowuje się na opady śniegu i silne mrozy na począt…

Bank Anglii ostrzega właścicieli domów. Co wydarzy się z ratami kredytów…

Duży supermarket rozdaje darmowe owoce w Wielkiej Brytanii. Akcja rusza …

DWP wstrzymuje wypłaty benefitów dla setek tysięcy osób. Skala zmian jes…

HMRC potwierdza nowe stawki Child Benefit od kwietnia 2026. Oto, ile mog…