Wiadomości
Ostre słowa rosyjskiej dziennikarki Abby Martin. Russia Today chce ją wysłać na Krym
- Jestem przeciwna jakiejkolwiek interwencji jakiegokolwiek państwa w sprawy innego suwerennego państwa. I nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej - powiedziała Abby Martin, prezenterka rosyjskiej telewizji Russia Today, która w większości przypadków podaje informacje zgodnie z linią Kremla.
Spekulowano, że Martin straci pracę. Nic jednak bardziej mylnego. Jak podaje "The Telegraph", stacja chce wysłać dziennikarkę na Ukrainę, by "mogła sobie wyrobić własne zdanie".
Martin w wystąpieniu telewizyjnym na żywo wygłosiła ostre oświadczenie. Jak stwierdziła, to, że pracuje w RT nie znaczy, że nie jest niezależna i popiera to, co dzieje się na Ukrainie. Przyznała jednocześnie, że jest przeciwna jakiejkolwiek interwencji jakiegokolwiek państwa w sprawy innego suwerennego państwa. - I nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej. Sercem jestem ze społeczeństwem Ukrainy - powiedziała.
Źródło:wp.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Moja misja to uratować matkę Danielka Pełki | Czytaj następny artykuł: Mieszkańcy Black Country zarabiają mniej |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza pierwszy taki zakaz wizowy. Rząd blokuje część…

Ile trzeba zarabiać w Wielkiej Brytanii, aby uznać pensję za wysoką? Eks…

Do 300 GBP na zakupy w supermarketach w Wielkiej Brytanii. Ruszył nabór …

Wydatki na benefity w Wielkiej Brytanii sięgną £333 mld. Miliony osób na…

Samolot Ryanair odleciał do Wielkiej Brytanii bez 89 pasażerów. Utknęli …

Nawet milion emerytów w Wielkiej Brytanii może zapłacić podatek od państ…

Do 2 825 GBP wsparcia na rachunki za energię w Wielkiej Brytanii w 2026 …