Wiadomości
Mężczyzna aresztowany w pobliżu przedszkola w Erdington
Detektywi aresztowali mężczyznę, który od pewnego czasu kręcił się przy żłobkach w mieście. Mężczyzna lat 28, ze Small Heath został aresztowany pod zarzutem uprowadzenia, wykroczeń imigracyjnych i napaści- donosi Birmingham Mail.
O podejrzanym zachowaniu policję poinformowali zaniepokojeni rodzice, którzy odprowadzali swoje pociechy do Osbourne Nursery School. Funkcjonariusze badali doniesienia o podejrzanej osobie w okolicach przedszkola już od 5 marca. Rzeczniczka prasowa policji mówi, że za każdym razem starał się on zagadać rodziców odprowadzających dzieci, a w jednym wypadku próbował nawet oddzielić kobietę od jej dziecka.
W środę mężczyzna, pasujący do rysopisu został zauważony niedaleko Jarvis Road, a policja natychmiast zareagowała na wezwanie. Teraz zatrzymany znajduje się w policyjnym areszcie.
piątek, 21 marca 2014 07:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla Polaków z Wielkiej Brytanii planujących podróż do …
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla 24 milionów mieszkańców Wielkiej Brytan…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Klienci mogą otrzymać nawet 200…
Bank Anglii wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii —…
17 firm w Wielkiej Brytanii wprowadza czterodniowy tydzień pracy bez utr…
Pilne: Ewakuacja szkół w Birmingham w związku z zagrożeniem bombowym
Najtańsze stacje benzynowe w Wielkiej Brytanii ujawnione. Ceny paliw znó…