Zaloguj się Załóż konto

Ryanair już nie taki tani

Ryanair wypadł z listy pięciu najpopularniejszych tanich linii lotniczych latających na ternie UK.

Ryanair wypadł z listy pięciu najpopularniejszych tanich linii lotniczych latających na ternie UK.

Zdecydowanym zwycięzcą wśród klientów szukających najtańszych połączeń został Norwegian Air, który od niedawna silnie reklamuje swoje tanie loty z i do Wielkiej Brytanii. Na drugim miejscu znalazł się easyJet, na trzecim British Airways, czwartym Jet2, a na miejscu piątym znalazł się Monarch.

Skyscanner ankietował 4.000 Brytyjczyków, którzy często podróżują na krótkich dystansach. Oceniali oni przewoźników w pięciu kategoriach. I chociaż skandynawskie linie zwyciężyły pod względem cen, to we wszystkich pozostałych: najlepsze posiłki i napoje, najlepsza obsługa, największe doświadczenie i najlepsze ogólne wrażenie, niepodzielnym zwycięzcą zostały linie British Airways.
-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Dziesiąta rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej
 Czytaj następny artykuł:
Życie imigranta – polityka