Wiadomości
Ratownicy znaleźli 272 ciała na miejscu katastrofy malezyjskiego boeinga

Ukraińscy ratownicy znaleźli 272 ciała na miejscu katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych w obwodzie donieckim. Jak poinformowała ukraińska Rada Narodowego Bezpieczeństwa i Obrony, znaleziono także 66 fragmentów ciał.
Ukraińscy ratownicy znaleźli 272 ciała na miejscu katastrofy samolotu malezyjskich linii lotniczych w obwodzie donieckim. Jak poinformowała ukraińska Rada Narodowego Bezpieczeństwa i Obrony, znaleziono także 66 fragmentów ciał. Szczątki zostały przewiezione i załadowane do 4 wagonów-chłodni, które zostały podstawione na stację kolejową w mieście Torez.Ukraińskie władze oskarżają separatystów, że nie chcą oddać odnalezionych ciał międzynarodowym ekspertom, a także o to, że wywożą szczątki rozbitego samolotu, chcąc ukryć dowody przestępstwa.
Malezyjski Boeing 777 rozbił się w obwodzie donieckim 17.07. Władze Ukrainy oskarżyły separatystów, że zestrzeliły samolot z wyrzutni rakietowej ziemia-powietrze.
Źródło: TVN24/x-news
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 21 lipca 2014 15:46
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rodzice odpowiedzą za obrzezanie dziewczynek | Czytaj następny artykuł: Sklep Sainsbury`s w całości napędzany odpadami jedzenia |
TAGI: Ratownicy znaleźli 272 ciała na miejscu katastrofy malezyjskiego boeinga, Boeing 777, Malaysia Airlines
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Pracował w Lidlu ponad 10 lat. Stracił pracę przez bute…

Wielka Brytania zmienia zasady wjazdu. Od 25 lutego nowe przepisy dla po…

Brytyjska wyspa oferuje darmowe mieszkanie. Warunek sprawia, że mało kto…

15-latek skazany za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa. Sąd ujawnia tożsamo…

Wielka Brytania: Miliony właścicieli domów zapłacą mniej za kredyt? Bank…

Ostrzeżenie przed 4-godzinnymi kolejkami na lotniskach. Chaos wokół EES …

Wielka Brytania: Arktyczne powietrze przyniesie śnieg i lód. Nowe ostrze…