Wiadomości
Mieszkaniec Sparkhill podejrzany o pobyt w obozie terrorystów

26-latek ze Sparkhill, Birmingham, został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez West Midlands Police. Zarzuca mu się pobyt w obozie szkoleniowym terrorystów w Pakistanie.
26-latek ze Sparkhill, Birmingham, został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez West Midlands Police. Zarzuca mu się pobyt w obozie szkoleniowym terrorystów w Pakistanie.Mężczyzna został aresztowany w niedzielę wieczorem na lotnisku w Manchesterze, kiedy wracał z Lahore. Policja uważa, że udał się do Pakistanu w 2010r., a w obozie szkoleniowym przebywał w roku 2011. Pracownicy CTU przesłuchali go na posterunku, następnie zwolnili go za kaucją.
Mężczyzna został aresztowany w związku ze zbieraniem danych przez policję, a nie z powodu stwarzania natychmiastowego zagrożenia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ograniczenie zasiłków kluczem silnej gospodarki | Czytaj następny artykuł: Chlebek naan z 20-cm nożem w środku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w emeryturach. Zobacz, co stani…

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Tragedia w Londynie. Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły po upadku z wież…

Pilne ostrzeżenie dla klientów Tesco, Waitrose i Morrisons. Nie jedz tyc…

Aldi w UK otwiera ogromne centrum za £500 mln. Powstanie 1000 miejsc pra…

Bank Anglii zmienia ton. Miliony kredytobiorców w Wielkiej Brytanii mogą…

Policja ujawnia najgorsze miejsca w Birmingham. Te dzielnice mają najwię…