Wiadomości
Zaginęła osiemnastoletnia Polka z Dudley
Policja oraz rodzina poszukują zaginionej osiemnastoletniej Polki z Dudley. Każdy kto ją widział, jest proszony o kontakt z policją pod numerem 101.

Beata Koguciuk po raz ostatni była widziana 27 września, kiedy wyszła ze swojego domu w Cradley Heath. 18-latka ma 177 cm wzrostu, długie do ramion rude włosy, zielone oczy i mówi z polskim akcentem. Gdy wychodziła z domu miała na sobie białą kurtkę i niebieskie jeansy.
Rzecznik prasowy policji mówi, że rodzina Beaty coraz bardziej martwi się o jej los i prosi ją o niezwłoczny kontakt. Dodaje też, że policjanci rozpoczęli poszukiwania, gdy tylko dostali zgłoszenie o zaginięciu. Rozmawiali też z jej rodziną i przyjaciółmi, by spróbować ustalić, dokąd mogła się udać.
Beata, oraz każdy, kto ją widział, jest proszona o kontakt z policją pod numerem 101.
poniedziałek, 13 października 2014 14:03
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Polka i jej dwójka dzieci zamordowane we własnym domu | Czytaj następny artykuł: Podmuch lądującego samolotu zerwał dach z domu w Kitts Green |
Gorące Tematy
Ryanair, TUI, Jet2 i easyJet — Najnowsze zasady dotyczące wnoszenia jedz…
DWP wypłaca nawet 441 GBP miesięcznie niezależnie od dochodu
Lidl pilnie wycofuje popularny sprzęt kuchenny z powodu ryzyka pożaru. D…
Brytyjczyk dzieli się genialnym sposobem na zyskanie dodatkowej gotówki.…
Anglia wprowadza domowe badania dla kobiet. Nowy program obejmie ponad 5…
Druga fala upałów nadciąga nad Wielkią Brytanię. Temperatura ma przekroc…
Rekordowa liczba Brytyjczyków z trudem wiąże koniec z końcem. Nowy rapor…