Wiadomości
Trzylatka wyszła z przedszkola i poszła do domu
Dziewczynka uczęszcza do Springdale Infant School w Wolverhampton. 7 listopada zamiast czekać na rodziców, wyszła niezauważona przez nikogo. Do domu dotarła bezpiecznie - infromuje Express and Star.
Rodzic dziecka uważa, że władze placówki muszą zrobić wszystko, by nie dopuścić do takiej sytuacji ponownie, gdyż tym razem nic nikomu się nie stało, ale kolejnym razem wcale tak nie musi być.
Pracownik odpowiedzialny za pilnowanie dzieci na czas dochodzenia został przesunięty na inne stanowisko, a władze przedszkola odmawiają komentarza dotyczącego incydentu.
Data utworzenia: środa, 03 grudnia 2014 06:50
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Colmore Business District zwyciężył w ogólnokrajowym konkursie | Czytaj następny artykuł: Polak zginął w zderzeniu z ciężarówką |
Gorące Tematy

Wielka Brytania szykuje się na falę podwyżek. Tyle więcej zapłacisz za z…

1,3 mln osób w Wielkiej Brytanii musi zapłacić 300 GBP do HMRC. Ruszyła …

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla pasażerów. Latem możliwe odwołania …

Wielka Brytania dopłaci do rachunków za energię, ale nie każdy dostanie …

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii mogą gwałtownie wzrosnąć. Nowe p…

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżki wynagrodzenia…