Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

47-letni Polak zamordował nożem byłą kochankę

Przed Isleworth Crown Court toczy się proces w sprawie morderstwa pielęgniarki. Oskarżonym jest Polak - opisuje Daily Mail.

42-letnia pielęgniarka Naudel Turner została zamordowana przez swojego pacjenta i byłego kochanka 47-letniego Dariusza Miakienko. Ich romans rozpoczął się od spotkania w Castle View Surgery w północnym Londynie, gdzie kobieta pracowała. 42-latka pomogła potem mężczyźnie wynająć mieszkanie przy Lordship Lane. Wpłaciła za niego depozyt i była poręczycielem.

Gdy relacje pary pogorszyły się i po rozstaniu z Polakiem kobieta związała się z menadżerem przychodni, Miakienko zaczął ją prześladować. W końcu doszło do tragedii. 47-latek zaatakował Turner na ulicy. Pielęgniarka mówiła mu, by zostawił ją w spokoju, a gdy wyciągnęła telefon, by zadzwonić po pomoc, Polak popchnął ją na płot, wyjął nóż kuchenny i zaczął zadawać ciosy. Nie przestał nawet, gdy ofiara upadła. Przejeżdżający obok motocyklista próbował interweniować krzycząc do Polaka, by nie zabijał Turner.

Po ataku mężczyzna wykonał telefon i w spokoju czekał na policję. Gdy ta przyjechała, został aresztowany. Polak, który w Wielkiej Brytanii przebywał od 5 lat miał żonę i dzieci w Polsce.
-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rząd znosi podatek i cło na bilety lotnicze dla dzieci
 Czytaj następny artykuł:
Kondolencje i pomoc dla rodziny Polki, która tragicznie zmarła w pożarze w Kidderminster