Wiadomości
Parking na lotnisku w Birmingham wśród najdroższych na świecie
Z najnowszej analizy cen lotniskowych parkingów wynika, że podróżni korzystający z portu w Birmingham płacą jedne z najwyższych stawek na świecie.

Lotnisko w Birmingham znalazło się na 11. miejscu rankingu najdroższych parkingów. Zostawienie tam samochodu na tydzień wiąże się z opłatami w wysokości 96 funtów. To więcej niż w Paryżu, Nowym Jorku, Amsterdamie i Barcelonie. Jednak to nadal taniej niż na kilku innych brytyjskich lotniskach - pisze Birmingham Mail.

Również koszty parkingów krótkoterminowych są dość wysokie. London City za postój nie przekraczający dwóch godzin każe sobie płacić 15 funtów, a Heathrow 12.
czwartek, 05 marca 2015 09:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania tnie benefity. Setki tysięcy osób straciły wypłaty z DWP
Pilne: autostrada M42 w pobliżu lotniska w Wielkiej Brytanii całkowicie …
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych dla milionów osób – kary…
Najgorsza autostrada w Anglii — kierowcy tracą cierpliwość przez niekońc…
Gigant energetyczny wypłaci klientom 1,5 mln funtów odszkodowań za błędy…
HMRC wprowadza ogromną zmianę w podatkach w Wielkiej Brytanii: nowe obow…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…