Wiadomości
18-latek zamordowany w pobliżu KFC w Northfield
Policja z Birmingham prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa 18-letniego mężczyzny z Lee Bank. Do zdarzenia doszło przy restauracji KFC.

Sheriff Mbye trafił do szpitala z kilkoma ranami zadanymi nożem. Zmarł dwie godziny później. Lekarze leczą także innego mężczyznę, który brał udział w bójce i ma identyczne obrażenia. Obecnie jest on w stanie krytycznym.
Rzecznik prasowy West Midlands Police poinformował, że funkcjonariusze zostali wezwani na Bristol South Road w Northfield krótko po godzinie 17:00. Na miejscu, w salonie fryzjerskim znaleźli zranionego 19-latka, który był pod opieką klientów.
Podczas śledztwa dowiedziano się, że Mbye przyjechał pod KFC białym Audi, które po jakimś czasie odjechało z piskiem opon. Samochód został później znaleziony przy Hickman Gardens w Ladywood.
Policja uważa, że w bójkę przy KFC zaangażowanych było jeszcze kilku innych mężczyzn. Trwają prace nad ustaleniem ich tożsamości. Aresztowano już jednego 18-latka podejrzewanego o morderstwo.
W niedzielę część Bristol South Road była zamknięta. Pracowali tam policyjni specjaliści, którzy zbierali wszystkie ślady.
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 07:10
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania: Goryle „stukające w szyby” w opuszczonym zoo w Bristolu…
Lidl pilnie prosi o zwrot produktu. Nie jedz go, może zawierać kawałki m…
Tysiące kierowców w regionie Midlands ukaranych na autostradzie M6 mimo …
Wielka Brytania odsyła 16 migrantów do Francji. To największy lot w rama…
Czy wiesz, co kryje się pod Twoją podłogą? W wielu brytyjskich domach sp…
Wielka Brytania: HMRC zacznie pobierać pieniądze bezpośrednio z kont ban…
Aldi planuje wielką ekspansję w Wielkiej Brytanii. Powstaną nowe sklepy …