Wiadomości
Eurowizja - Polka zajęła 23 miejsce
Niestety Monice Kuszyńskiej nie udało się powtórzyć wyniku Edyty Górniak. Nawet 14 miejsce Donatana i Cleo sprzed roku, było nieosiągalne dla polskiej reprezentantki

Poziom tegorocznej Eurowizji był nadzwycaj wysoki. Przewidywania bukmacherów okazały się prawdziwe. W finałowej trójce znalazła się Szwecja, Rosja i Włochy. Początkowo wszystko wskazywało na to, że to Rosjanka Polina Gagarina wygra. Nawet przedwcześnie popłakała się ze wzruszenia. Jednak druga połowa głosowania, wyłoniła prawdziwego zwcięzcę. To, że Måns Zelmerlöw wygrał Eurowizję, ogłoszono zanim policzono głosy wszystkich krajów. Przewaga była miażdżąca.
niedziela, 24 maja 2015 08:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet 2212 GBP. HMRC…
Wielki upał powróci do Wielkiej Brytanii – prognozy wskazują nawet 31°C
Ryanair nalicza opłatę 55 GBP i to nie za bagaż podręczny, ale za coś, c…
Wideo: Birmingham żegna Ozzy’ego Osbourne’a – tysiące fanów na Broad Str…
Sztorm Floris nadciąga nad Wielką Brytanię – silny wiatr, ulewy i ostrze…
Dramatyczny lot do Wielkiej Brytanii: myśliwiec eskortował samolot, pasa…
Pilne ostrzeżenie dla samozatrudnionych w Wielkiej Brytanii: mija ważny …