Wiadomości
Jutro może dojść do ataku terrorystycznego w Wielkiej Brytanii
Dr Afzal Ashraf ostrzega: "Harmonogram tych straszliwych ataków w Tunezji, Francji i Kuwejcie sugeruje, że te wydarzenia mogły wynikać z okazji pierwszej rocznicy formowania kalifatu, który będzie w poniedziałek. Terroryści będą chcieli uczcić pierwszą rocznicę ustanowienia przez Państwo Islamskie tzw. kalifatu w Syrii i Iraku.
" Jest bardzo prawdopodobne, że IS będzie próbowało ponownie zaistnieć w mediach w ciągu najbliższych czterech lub pięciu dni i może dojść do kolejnych ataków. To realne ryzyko, potrwa do końca Ramadanu, do około 19 lipca".
Data utworzenia: niedziela, 28 czerwca 2015 19:23
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Grecja zamyka banki, wprowadza kontrolę przepływu kapitału | Czytaj następny artykuł: Możliwe kolejne zamachy w kurortach w Tunezji |
Gorące Tematy

Miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymają 300 GBP. DWP potwierdza, kto …

Wielka Brytania wprowadza zmiany w systemie świadczeń. DWP rozpoczyna ko…

Ryanair ogłosił alarm w trakcie lotu do Wielkiej Brytanii

Kolejna fala upałów we wrześniu? Są najnowsze prognozy Met Office

Polak wśród siedmiu ofiar tragicznego wypadku w Wielkiej Brytanii. Wcześ…

Wielka Brytania: Nowa opłata za podróż do UE. Podróżni zapłacą 17 GBP

Ceny domów rosną nawet o 52 tys. GBP rocznie. Oto najszybciej drożejące …