Wiadomości
Atak na mężczyznę w pobliżu Moor Street Queensway – policja zatrzymała 40-latka
Incydent zgłoszono około godziny 15:45. Teren Moor Street Queensway został zamknięty dla uczestników ruchu, by policyjni technicy mogli go przebadać. Podróżnych informowano, że na dworzec można wejść tylko przez główną halę.
W pobliżu miejsca zdarzenia policja zatrzymała 40-letniego mężczyznę. Najpierw zabrano go do szpitala, gdzie opatrzono mu rany twarzy, a następnie przewieziono go do aresztu.
Rzecznik prasowy West Midlands Police informuje, że teren był niedostępny, bo prowadzono na nim czynności śledcze, ale dość szybko, bo o 17:45, go otwarto. Pojawiły się też sugestie, że poszkodowany i napastnik znają się.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ponad 2 tys. imigrantów próbowało wejść do Eurotunelu | Czytaj następny artykuł: Ładowarka od EE wybuchła pod łóżkiem studentki i spowodowała oparzenia II stopnia |
Gorące Tematy

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…

Anglia wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Od 18 marca 2026 surow…

15-latek skazany na 13 lat za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa w Birmingh…

Siedem samorządów w Anglii podniesie council tax nawet o 9%. Rząd zgadza…

Wielka Brytania: Bankowy gigant zamknie kolejne 95 oddziałów. Nowa fala …

Atak nożem w szkole w Londynie. 13-latek zatrzymany pod zarzutem usiłowa…

Śnieg i lód wracają do Wielkiej Brytanii. Met Office ostrzega przed nagł…