Wiadomości
Brytyjka, która wyjechała walczyć w szeregach ISIS widziana w Birmingham
Policja została postawiona w stan gotowości po otrzymaniu informacji, że Brytyjka, która wyjechała walczyć w szeregach ISIS była widziana w Birmingham.

45-letnia Jones z Kent wyjechała do Syrii w 2013 roku, dołączyła do swojego 21-letniego męża Junaida Hussaina z Birmingham.
Jak pisze Mirror, podczas wywiadu online dla Sky News, Sally Jones miała powiedzieć, że udało jej się zwerbować kobietę- terrorystę, która jest w Glasgow i ma przeprowadzić atak podczas obchodów ”VJ Day”.
Rzecznik policji powiedział, że specjalne jednostki policji zajmują się już tą sprawą. Dodatkowe patrole zostały rozesłane na lotnisko, do centrów handlowych oraz będą patrolować przy dużych wydarzeniach kulturalnych.
piątek, 14 sierpnia 2015 08:38
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…
Policja ostrzega przed zamieszkami w Wielkiej Brytanii. Służby są już „n…
Tesco pilnie prosi o zwrot produktów z powodu ryzyka salmonelli
Birmingham szykuje wyjątkowe pożegnanie Ozzy’ego Osbourne’a – muzyczny h…