Wiadomości
Napastował kobietę na dworcu New Street – jest poszukiwany przez policję
Policja z Birmingham poszukuje mężczyzny, który napastował na tle seksualnym kobietę stojącą w pobliżu toalet na dworcu New Street.Zdarzenie miało miejsce we wtorek 4 sierpnia tuż przed godziną 19:00. Mężczyzna podszedł do kobiety i zaczął ją dotykać. Gdy ofiara postawiła się, napastnik odszedł jak gdyby nigdy nic.
British Transport Police udostępniła zdjęcia podejrzanego, którego chce przesłuchać. Posterunkowy Ali Jama powiedział, że funkcjonariusze muszą z nim porozmawiać, gdyż bardzo by to pomogło w prowadzeniu śledztwa.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje lub rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Data utworzenia: środa, 16 września 2015 12:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Morrisons zamknie jedenaście supermarketów – dwa w West Midlands | Czytaj następny artykuł: Władze Walsall zmienią organizację ruchu w centrum miasta |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Wielka Brytania z niechlubnym rekordem. Coraz więcej młodych bez pracy

To nie ta Wielka Brytania co kiedyś: przyjechali po lepsze życie, dziś w…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Czy zarabiasz więcej niż Twoi sąsiedzi? Oto najnowsze dane o dochodach w…