Wiadomości
Atak terrorystyczny w Turcji. Co najmniej 30 zabitych
Co najmniej 30 osób zabitych i 126 rannych - to najnowszy bilans wybuchów, do jakich doszło w sobotę w pobliżu dworca w stolicy Turcji - podaje TVN24.
Polski konsul w Ankarze zapewnił, że przynajmniej na razie nie ma informacji, aby wśród ofiar znajdowali się Polacy.
Do wybuchu doszło na trasie planowanego marszu pokojowego. Jego uczestnicy mają protestować przeciwko konfliktowi pomiędzy państwem tureckim i Kurdami, który ma miejsce w południowo-wschodniej Turcji.
Tureckie władze potwierdziły, że wybuchy w Ankarze to był atak terrorystyczny.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polska wygrała z Irlandią! Euro 2016 nasze! | Czytaj następny artykuł: Policja odkryła dwa ciała w domu w Digbeth |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Zmiany obejmą miliony osób

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

Wielka Brytania planuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Podróżni z Wielkiej Brytanii muszą przygotować się na duże zmiany. UE po…

Zakuli w kajdanki umierającego 18-letniego Henry’ego Nowaka. Nowe nagran…