Wiadomości
Poziom zagrożenia atakiem terrorystycznym w Wielkiej Brytanii najwyższy w historii
Andrew Parker poinformował, że ISIS chce przeprowadzić na terenie UK ataki, w których zginie wiele osób. Jego zdaniem, pomimo tego, że kraj doświadczał już w przeszłości aktów terroru, jak ten z 7 lipca 2005 roku w londyńskim metrze, zagrożenie ze strony terrorystów jeszcze nigdy nie było tak duże – pisze Express.
Do Syrii wyjechało już w sumie 750 Brytyjczyków, którzy walczą po stronie Państwa Islamskiego i teraz mogą planować krwawy powrót do domu. Niebezpieczeństwo ze strony takich osób nie maleje, a ciągle rozwijające się technologie komunikacji sprawiają, że przestępcom będzie coraz łatwiej porozumiewać się poza zasięgiem służb wywiadowczych.
Data utworzenia: piątek, 30 października 2015 07:24
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: W ciągu 25 lat populacja UK zwiększy się o 10 mln | Czytaj następny artykuł: W 2017 roku w Erdington otwarte zostanie nowe Leisure Centre |
Gorące Tematy

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …

Ryanair tnie połączenia. Zmiany uderzą w popularne kierunki

Śnieg zamyka lotnisko, szkoły i drogi w regionie Birmingham

Mobilne punkty odbioru odpadów w Birmingham. Terminy i miejsca na począt…