Wiadomości
Britain First: Polacy, chodźcie z nami!
Na kanale YouTube ukazał się filmik, w którym Jayda Fransen z Britain First zwraca się do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.
Brytyjska aktywistka z grupy Britain First, zapytana, czy Polacy są mile widziany na ich demonstracjach, z entuzjazmem zaprosiła Polaków do wspólnego udziału. „Chodźcie z nami, ponieważ to jest walka, która dotyczy nas wszystkich!” - powiedziała.
Niedawno stowarzyszenie Britain First zorganizowało w Bury Park w Luton chrześcijański patrol w miejscu znanym z tego, że mieszkają tam islamscy ekstremiści. Członkowie stowarzyszenia przeszli przez High Street i spotkali się tam z wrogim przyjęciem ze strony lokalnych wyznawców islamu.
Osoby biorące udział w patrolu zostały obrzucone jajkami, były obrażane słownie, a muzułmanie twierdzili, że przejęli Luton i cały kraj.
wtorek, 02 lutego 2016 06:31
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii
Duże banki w Wielkiej Brytanii obniżają oprocentowanie kredytów hipotecz…
Bank Anglii planuje obniżki stóp procentowych — co to oznacza dla Twojeg…
Najlepsze burgery w Wielkiej Brytanii — czy wiesz kiedy pierwsze pojawi…
Wielka Brytania stawia na elektryczne samochody — rząd zapowiada obniżki…
Brytyjski bank wprowadza duże zmiany, które dotkną miliony mieszkańców W…
Najpiękniejsze długodystansowe szlaki piesze w Wielkiej Brytanii — odkry…