Wiadomości
Uchodźca z Syrii zabił kobietę maczetą, ofiarą była Polka
W mieście Reutlingen na południu Niemiec, uzbrojony w maczetę mężczyzna zabił kobietę. Według niemieckich mediów ofiara była w ciąży i mogła być to Polka. MSZ potwierdza już te doniesienia.

Napastnik to 21-letni uchodźca z Syrii, który wystąpił w Niemczech o azyl. Był znany policji z wcześniejszych napaści na ludzi.
Do ataku doszło po godz. 16 w centrum Reutlingen w okolicach centralnego dworca autobusowego. Jak pisze niemiecki Bild, Syryjczyk pokłócił się z kobietą, pracownicą lokalu serwującego kebab i zadał jej kilka śmiertelnych ciosów. Następnie zranił inną kobietę i mężczyznę. Napastnik został aresztowany przez policje.
Do tragedii w Reutlingen doszło zaledwie dwa dni po strzelaninie w Monachium. 18-letni szaleniec zastrzelił tam w piątek dziewięć osób z nielegalnie nabytego pistoletu, a następnie popełnił samobójstwo.
niedziela, 24 lipca 2016 22:04
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania tnie benefity. Setki tysięcy osób straciły wypłaty z DWP
Kolejny duży bank zamyka oddziały w Wielkiej Brytanii – tysiące klientów…
Kolejna fala upałów w Wielkiej Brytanii – temperatury do 33°C przez pona…
Nadchodzą rekordowe upały w Wielkiej Brytanii: rząd wydaje ostrzeżenie z…
Gigant energetyczny wypłaci klientom 1,5 mln funtów odszkodowań za błędy…