Wiadomości
Kolejny basen zamknięty, bo użytkownik zanieczyścił wodę
Kolejny basen w Birmingham został zamknięty po tym, jak jeden z odwiedzających zrobił kupę do wody. Tym razem chodzi o basen przy Dulwich Road w Kingstanding.

Do incydentu doszło w niedzielę rano. Pracownicy poinformowali użytkowników, że muszą opuścić basen, a placówka została zamknięta z powodu zanieczyszczenia wody - informuje Birmingham Mail.
To już kolejne takie zdarzenie w mieście. W maju centrum Cocks Moors Woods w Kings Heath było trzykrotnie zamykane, tym raz z powodu dziecka, które wypróżniło się do wody. W wodzie znaleziono bakterię cryptosporidium.
W czerwcu w Northfield Leisure Centre, po podobnym epizodzie, znaleziono tą sama bakterię a basen zamknięto. Władze na dobre zamknęły placówkę a otwarcie nowego basenu ma nastąpić dopiero wiosną 2018 roku.
poniedziałek, 08 sierpnia 2016 07:23
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet 2212 GBP. HMRC…
Wielki upał powróci do Wielkiej Brytanii – prognozy wskazują nawet 31°C
Ryanair nalicza opłatę 55 GBP i to nie za bagaż podręczny, ale za coś, c…
Wideo: Birmingham żegna Ozzy’ego Osbourne’a – tysiące fanów na Broad Str…
Dramatyczny lot do Wielkiej Brytanii: myśliwiec eskortował samolot, pasa…
Sztorm Floris nadciąga nad Wielką Brytanię – silny wiatr, ulewy i ostrze…
Aldi pierwszym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który zapłaci pracowni…