Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Policja poszukuje zbiegłego Polaka powiązanego z morderstwem Sebastiana Żuchlińskiego
Policja poszukuje zbiegłego Polaka powiązanego z morderstwem Sebastiana Żuchlińskiego
Mężczyzna powiązany z zabójstwem Polaka Sebastiana Żuchlińskiego jest poszukiwany przez policję. Mateusz Zbigniew Madej został wcześniej aresztowany i wypuszczony za kaucją. Nie stawił się jednak na dalsze przesłuchania.

W poniedziałek w programie „Crimewatch” nadawanym przez BBC opublikowano informację o zbiegłym Polaku i poinformowano, że jest on niebezpieczny. Madej ma 22 lata i jest łączony z Boltonem, Manchesterem, Milton Kenyes i Londynem.

Polak oskarżony o zamordowanie Sebastiana Zuchlińskiego

Proces oskarżonego o zamordowanie Sebastiana Zuchlińskiego rozpocznie się w sierpniu

Żuchliński został zamordowany zimą tego roku. W sobotę 6 lutego znaleziono go na Davenport Street w Boltonie. Miał liczne rany kłute. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale sanitariusze nie mogli wiele zrobić. Krótko potem ogłoszono śmierć mężczyzny.

39-latek pochodził z Koszalina. Do Wielkiej Brytanii przyjechał dziesięć lat temu. Miał trójkę dzieci. W klubach bokserskich i siłowniach na terenie gminy, w której mieszkał, trenował sztuki walki i brał udział w amatorskich walkach w klatce.

O zamordowanie Polaka oskarżono 37-letniego Tomasza Bubrowskiego z Cavendish Gardens w Boltonie. W lutym przyszłego roku w tamtejszym sądzie rozpocznie się proces mężczyzny.
środa, 21 września 2016 07:55
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak ugodzony rozbitą butelką w szyję opisuje brutalną napaść w Telford
  Czytaj następny artykuł:
Brytyjczycy nie wiedzą gdzie leży Birmingham