Wiadomości
Źle zaparkowane samochody zablokowały wyjazd karetki pogotowia
Sanitariusze karetki pogotowia przez kwadrans pukali do drzwi domów i szukali właścicieli samochodów, które były zaparkowane w sposób blokujący wyjazd ambulansu.

W sobotę o godzinie 22:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Bartley Green do ciężarnej kobiety. Jak relacjonuje rzecznik prasowy pogotowia, szczęśliwie przyszła matka była w takim stanie, że można było podjąć leczenie na miejscu, bez konieczności przewożenia jej do szpitala – pisze Birmingham Mail.
Gdy załoga wyszła od pacjentki i dotarła do karetki, okazało się, że źle zaparkowane samochody uniemożliwiają jej wyjazd. Wtedy sanitariusze ruszyli do domów właścicieli pojazdów i zaczęli prosić o ich przestawienie. Kierownictwo pogotowia ostro skrytykowało kierowców za takie postępowanie.
To nie pierwszy taki przypadek w West Midlands, że niepoprawnie zaparkowane auto blokuje ambulans. Służby starają się zwalczyć ten problem – robią zdjęcia dokumentujące te zdarzenia i publikują je na portalu Twitter mając nadzieję, że to zawstydzi nierozważnych kierowców.
wtorek, 27 września 2016 10:18
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…
Tragiczny wypadek szkolnego autokaru w Anglii – jedno dziecko nie żyje, …
Wizz Air wycofuje kilkadziesiąt tras z powodu upałów niszczących samolot…
Supermarket w Wielkiej Brytanii ukarany grzywną 640 000 GBP za sprzedaż …
Rynek pracy w Wielkiej Brytanii słabnie – rośnie bezrobocie, a wzrost pł…
Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych – zmiany zasad bagażu po…