Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Rodzina zmarłego w wypadku Polaka prosi o pomoc

11 listopada na drodze M1 w pobliżu Watford doszło do wypadku z udziałem pojazdu osobowego, który prowadził 30-letni Dariusz Skrzypski. Samochód prowadzony przez Polaka uderzył w metalową barierę ochronną i stanął w płomieniach. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Siostra zmarłego Polaka, Angelika Skrzypska, prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na transport ciała i wszystkie formalności związane z pogrzebem.

Na stronie crowdfunder.co.uk napisała: „Mój brat miał wypadek samochodowy 11 listopada, samochód stanął w płomieniach a jego wybuch doprowadził do licznych poparzeń ciała. Darek został przewieziony do Chelsea and Westminster hospital gdzie walczył do końca o swoje życie. Niestety obrażenia okazały się zbyt liczne i Darek odszedł od nas 13 listopada o godzinie 22:30.

Darek był bardzo spontaniczna, radosna, pomocna osoba pozytywnie nastawiona do świata, nie dało się go nie lubić lub nie zauważyć. Wszędzie było go pełno.

Chcemy żeby Darek był pochowany w rodzinnym mieście Sztum i spoczął obok swojego taty. Dlatego tez zwracamy się do Was z ogromna prośba o pomoc w zbiórce pieniędzy na transport ciała i wszystkie formalności związane z pogrzebem. Z góry dziękujemy za wszystkie zebrane pieniądze. Zbiórkę będziemy prowadzić do 30 listopada, datę pogrzebu podamy na fb jak tylko będzie ustalona.”
-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Wynik unijnego referendum przyciągnął do UK nowych imigrantów z Europy Wschodniej
 Czytaj następny artykuł:
Zgwałcona w Dubaju Brytyjka trafiła do aresztu za seks pozamałżeński


// //