Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polska opiekunka zwolniona, bo wdała się w romans ze swoją podopieczną
Polska opiekunka zwolniona, bo wdała się w romans ze swoją podopieczną
Zatrudniona przez council i opiekująca się dziećmi Polka została zwolniona, bo wdała się w romans z jedną ze swoich nieletnich podopiecznych.

Zarzuty wobec Kasi Koziary bada policja. Edinburgh City Council zwolnił ją z zajmowanego stanowiska, gdy tylko sprawa wyszła na jaw.

Zamieszkała w Prestonpans w East Lothian Polka odwołała się od decyzji, ale przegrała, ponieważ na portalu społecznościowym pojawiły się zdjęcia, na których pozuje wraz z podopieczną i przechwala się pierścionkiem zaręczynowym – donosi Metro.

Pewnego dnia nastolatka zaginęła i powiadomiono o tym fakcie policję, w rzeczywistości przebywała z Koziarą. Urzędnicy z councilu mieli widzieć nagrania z kamer monitoringu przedstawiające Polkę i jej podopieczną. Natychmiast wszczęto procedurę dyscyplinarną, a opiekunka została zawieszona.

Informator z urzędu miasta powiedział gazecie „Record”, że Koziara przyznała się do seksualnej relacji z nieletnią dziewczyną, którą powinna się opiekować. Wiadomo też, że po tym, jak Polka została odsunięta od pracy, nastolatka pojawiła się w domu wykrzykując obelgi i próbując wyważyć drzwi.

Polka w przeszłości została przeniesiona z innego domu, ponieważ jeden z jej ówczesnych współpracowników był zaniepokojony relacją, jaką nawiązała z chłopcem będącym pod jej opieką.
środa, 28 grudnia 2016 08:20
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Zabrała kluczyki pijanemu kierowcy i wezwała policję.
  Czytaj następny artykuł:
Rozkład bank holidays w 2017 roku