Wiadomości
Wzbijający się w powietrze samolot zmuszony do awaryjnego lądowania
Pilot startującego z lotniska w Birmingham samolotu został w ostatniej chwili zmuszony do wstrzymania wzbijania się w powietrze. Maszyna opadła na pas startowy.
Pilot startującego z lotniska w Birmingham samolotu został w ostatniej chwili zmuszony do wstrzymania wzbijania się w powietrze. Maszyna opadła na pas startowy.Przerażeni pasażerowie samolotu linii Monarch, który o godzinie 7:00 miał wylecieć do hiszpańskiej Malagi powiedzieli, że przednie koła maszyny znajdowały się już nad powierzchnią ziemi, gdy doszło do uruchomienia procedury awaryjnej - pisze Birmingham Mail.
Jeden z podróżnych wyznał, że na pokładzie zapadła martwa cisza. Uważa się, że powodem incydentu był przegrzany silnik.
O zdarzeniu powiadomiono West Midlands Fire Service, ale do portu lotniczego w stolicy West Midlands nie wysłano żadnej jednostki. Poinformowano natomiast, że z sytuacja została opanowana przez lotniskowy oddział straży pożarnej.
czwartek, 16 marca 2017 11:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Od s…
Wielka Brytania wprowadza nowe pieniądze. Dziś trafiły do obiegu
Setki tysięcy pracowników w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę wynagro…
Podwyżka płacy minimalnej może pogłębić bezrobocie wśród młodych w Wielk…
Wielka Brytania przygotowuje się na wichury do 120 km/h i ulewne deszcze…
Silne wichury i ulewy uderzają w Wielką Brytanię, gdy nad kraj nadciąga …
Pomarańczowy sok za £5,30 – historia, która tłumaczy, dlaczego ceny w br…






