Wiadomości
Komisja Europejska: Jesteśmy gotowi, by rozpocząć negocjacje w sprawie Brexitu

Komisja Europejska zapewniła, że jest gotowa do rozpoczęcia negocjacji w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE. Rzecznik Komisji informuje, że procedura rozpocznie się po otrzymaniu listu z Londynu ws. Brexitu.
Komisja Europejska zapewniła, że jest gotowa do rozpoczęcia negocjacji w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE. Rzecznik Komisji informuje, że procedura rozpocznie się po otrzymaniu listu z Londynu ws. Brexitu.- Pierwszym krokiem po notyfikacji będzie przyjęcie wytycznych przez Komisję Europejską jako reakcji politycznej. Prezydent Donald Tusk zwoła posiedzenie, następnie Komisja wyda rekomendację do rozpoczęcia negocjacji - mówi Margaritas Schinas.
Rząd w Londynie zapowiedział, że 29 marca prześle notyfikację w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Ile trzeba zarabiać w Wielkiej Brytanii, aby uznać pensję za wysoką? Eks…

Do 300 GBP na zakupy w supermarketach w Wielkiej Brytanii. Ruszył nabór …

Samolot Ryanair odleciał do Wielkiej Brytanii bez 89 pasażerów. Utknęli …

Do 2 825 GBP wsparcia na rachunki za energię w Wielkiej Brytanii w 2026 …

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w popularnym zasiłku. DWP potwi…

Jedna z najsłynniejszych atrakcji niedaleko Birmingham będzie dostępna z…

Popularna linia lotnicza uruchamia 5 nowych tras z Wielkiej Brytanii