Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Nastolatkowie, którzy grozili nożem i próbowali okraść trzy osoby, usłyszeli wyroki
Nastolatkowie, którzy grozili nożem i próbowali okraść trzy osoby, usłyszeli wyroki
Dwóch nastolatków z Birmingham, którzy próbowali okraść trzy osoby usłyszało kary. Chłopcy spędzą w zakładzie poprawczym po kilka lat.

Do pierwszego rabunku doszło 4 marca 2015 roku, gdy obaj chłopcy mieli zaledwie po 16 lat. Stało się to w pociągu Cross City Line zmierzającym z Birmingham do Redditch. W pewnym momencie otoczyli 20-letniego mężczyznę i zażądali, by oddał im swój telefon komórkowy. Gdy odmówił, niedoszli złodzieje wysiedli z pociągu i zaatakowali przy supermarkecie w Redditch.

19-letni Kieran Jones oraz 18-letni Reece Timby zaatakowali dwie osoby w pobliżu supermarketu w Redditch. Przystawiając jednemu z poszkodowanych nóż do brzucha oraz uderzając go pięścią w twarz próbowali ukraść zegarek oraz telefon – pisze Birmingham Mail.

Zamieszkały przy Hunton Hill w Gravelly Hill Jones oraz pochodzący z Druids Lane w Maypole Timby uciekli z miejsca zdarzenia, ale jakiś czas później zostali zatrzymani przez policję.

Podczas rozprawy, która odbyła się 7 kwietnia Jones został skazany na cztery lata pobytu w poprawczaku, a Timby na trzy lata. Trzeci nastolatek – zamieszkały przy Arthur Street w Bordesley Morgan Helsby – również usłyszał zarzut udziału w próbie rabunku, ale nie stawił się na swój proces, który miał się odbyć w zeszłym miesiącu i jest poszukiwany przez policję.
wtorek, 25 kwietnia 2017 06:49
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Szydło i Merkel otworzyły polskie stanowisko na targach w Hanowerze
  Czytaj następny artykuł:
Partia Pracy chce dodatkowe 4 dni bank holidays