Wiadomości
UK przyjmie kolejne 130 dziecięcych uchodźców
Przyznanie się do tego, że można objąć opieką większą liczbę małych uchodźców jest szczególnie zawstydzające dla rządu, gdyż wcześniej ignorował on wszelkie nawoływania o zwiększenie liczby dzieci, które można przygarnąć. Okazało się bowiem, że samorządy miały więcej miejsc niż oficjalny limit wynoszący 350. Głos w sprawie zabrał nawet arcybiskup Canterbury.
Informację o zmianie stanowiska przekazał minister ds. imigracji Robert Goodwill. Oznacza to, że liczba samotnych dziecięcych uchodźców, którzy z Francji, Włoch i Grecji trafią do Wielkiej Brytanii wzrośnie z 350 do 480.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Sztorm Bram uderza w Wielką Brytanię. Obowiązują bursztynowe alerty i os…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Najtańszy dostawca energii w Wielkiej Brytanii. Oferuje dodatkowy bonus …

Wielka Brytania: migrant, który ponad 150 razy odpowiadał „nie wiem”, ot…