Wiadomości
W Birmingham aresztowano uzbrojonego mężczyznę, podczas wiecu solidarności z Manchesterem
39-latek został aresztowany w centrum Birmingham w pobliżu Victoria Square, gdzie zgromadziło się setki osób chcących okazać solidarność z ofiarami samobójczego ataku bombowego, jaki miał miejsce dzień wcześniej w Manchester Arena.
Funkcjonariusze informują, że mieszkaniec Birmingham, który jest znany policji (uważa się, że cierpi on na zaburzenia psychiczne), został zatrzymany ze względu na podejrzenie, iż posiada niebezpieczne narzędzia.
Nadkomisarz Andy Parsons powiedział, że oficerowie zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę. Podeszli do niego, aby z nim porozmawiać. W tym momencie doszło do zatrzymania. 39-latek miał ze sobą torbę. W ramach środków ostrożności, postanowiono usunąć z Victoria Square uczestników uroczystości. Trwało to 15 minut. Funkcjonariusze przejęli małą siekierę i duży kij baseballowy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Na ulicach West Midlands pojawi się więcej uzbrojonych policjantów | Czytaj następny artykuł: Premier May ostrzega przed kolejnymi atakami |
Gorące Tematy

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kto musi czekać dłużej i ile wy…

Wielka Brytania szykuje się na uderzenie sztormu Dave. Wydano poważne os…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla pasażerów. Latem możliwe odwołania …