Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

10 000 funtów nagrody za pomoc w odnalezieniu mordercy policjantki

Za pomoc w odnalezieniu mordercy policjantki Julii James zaproponowano nagrodę w wysokości 10 000 funtów.

Organizacja Crimestoppers wystosowała apel o anonimowe informacje po tym, jak ciało 53-latki zostało znalezione 27 kwietnia w Akholt Wood, niedaleko Aylesham w hrabstwie Kent.


Policja wszczęła dochodzenie tydzień temu, po tym, jak Julia James, funkcjonariuszka policji ds. wsparcia społeczności została znaleziona martwa w Kent.

Jej ciało zostało znalezione 27 kwietnia około godziny 16:00, a sekcja zwłok potwierdziła, że zmarła z powodu poważnych obrażeń głowy.

Detektywi prowadzący śledztwo powiedzieli, że ponad tydzień po tym, jak to się stało, nadal nie mają motywu ani podejrzanego o zabójstwo funkcjonariuszki.

Zastępca komendanta policji w Kent, Tom Richards, powiedział: „Funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w celu ustalenia okoliczności, jej śmierci”.


„Nie znam motywu tego ataku. Nie wiem, czy to ktoś, kogo znała, nie wiem, czy to atak przypadkowy — oczywiście ta możliwość jest szczególnie przerażająca dla okolicznych mieszkańców” - powiedział zastępca komendanta policji Tom Richards.

Snowdown to mała wioska z około 50 domami, więc wiadomość wstrząsnęła lokalną społecznością, ponieważ takie incydenty nigdy się tam nie zdarzały.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Podczas pandemii w UK było najwięcej zgonów spowodowanych piciem alkoholu od 20 lat
 Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna nie przyznał się do spowodowania śmierci dwutygodniowego dziecka przez niebezpieczną jazdę